NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110624_4b5e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlá trava

Datum nahlášení
11.06.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Půlmetrová tráva plná obilných klasů.

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpověď Vám již byla sdělena telefonicky.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email