NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110624_fc1f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený kontejner

Datum nahlášení
11.06.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, pakárna tady, před nedávnem jsem hlásil rozbitý kontejner, který byl sice vyměněn jen nejde zavírat i popeláři pri svozu nadávají co to je... Chcodí někdo závady kontrolovat?

Lokalita závady
Přítkovská 1635/15, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, závadu jsem obratem urgovala svozové společnosti, v jejímž vlastnictví jsou svozové nádoby a každý poškozený kus by měli dle smlouvy nahradit plně funkčním. Stejně tak by popeláři neměli nadávat, jak píšete, ale tuto skutečnost sami aktivně nahlásit, aby výměna byla svozovou společností zajištěna co nejdříve. Namátkové kontroly samozřejmě provádíme, ale při počtu cca 13.000 odpadových nádob po celém městě skutečně není v mých silách zkontrolovat stav každého kusu. Děkujeme tedy za upozornění a nejpozději do týdne by měla být nádoba vyměněna.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email