NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110717_c5a2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Louže před vchodem,vadný kryt kanalizace

Datum nahlášení
11.07.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Před vchodem Pod Hvězdárnou 212/9 velká louže,hlásil jsem už před několika roky.Mezi vchody 208-209 také Pod Hvězdárnou uvolněný kryt kanalizace s dírou,nebezpečné.Děkuji Šaloun

Lokalita závady
Pod Hvězdárnou 212/9, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email