NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110817_d9c5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlá silnice

Datum nahlášení
11.08.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V místě u polikliniky uprostřed silnice je již několik let propadlá silnice u kanálu kterou nikdo neřeší. Prosím o nápravu, všem se uleví.

Lokalita závady
ulice U Nemocnice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email