Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uschlé vzrostlé stromy
Datum nahlášení
11.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U cesty podél zábradlí po levé a pravé straně altánu jsou uschlé stromy (lípy),ze kterých za větru padají větve.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření pravděpodobně dne 26/9/2017.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email