NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110920_9de2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyvezené popelnice na plast

Datum nahlášení
11.09.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, ve středu měly být vyvezeny nádoby na plast, nestalo se tak. Bohužel naši spoluobčané již hromadí plastový odpad všude kolem. Mohu se zeptat, zda to jde nějak zaurgovat nebo zjistit, proč svoz neproběhl? Jedná se o ulici Josefa Hory - až nahoře u křižovatky s ulicí Vančurova. Moc děkuji.

Lokalita závady
Josefa Hory, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předám na dispečink svozové společnosti k provedení náhradního svozu a úklidu okolo nádoby.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email