NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

111018_7268

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí lampa

Datum nahlášení
11.10.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
V ulici Mírová nesvítí lampa s označením 4546.

Lokalita závady
část obce Sobědruhy ev.č. 152, Teplice, 415 10, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email