Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční veřejné osvětlení
Datum nahlášení
11.11.2015
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nefunkční veřejné osvětlení na parkovišti obchodu Billa v Alejní ulici. Lampa umístěná v centru parkoviště v bezprostřední blízkosti přístřešku na košíky - nesvítí ani jedno rameno.
Lokalita závady
ulice Lužánky, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tato lampa není v majetku města Teplice a nespadá tedy do svítidel veřejného osvětlení. Závadu prosím řešte s vedením prodejny BILLA.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email