Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Třešňová alej v ulici Přítkovská
Datum nahlášení
11.11.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Žádám o revitalizaci aleje sakur (japonská třešeň) v ulici Přítkovská. Některé stromy zplaněly částečně, některé zcela. Ve stromořadí některé stromy chybí úplně. Prosím o nápravu. Další foto mohu dodat, zde lze přiložit je jednu fotku.
Děkuji.
Lokalita závady
ulice Přítkovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny budou prověřeny a v roce 2016 bude alej zrevitalizována popř. dosazena.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email