NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

111121_9984

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dodatková tabulka na značce

Datum nahlášení
11.11.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den Chtěl bych se zeptat , na dopravní značce zákaz zastavení v ulici Na Bramši chybí dodatková tabulka se šipkou označující zákaz zastavení před značkou (šipka dolů) Byla tam a někdo jí sundal . Byla tato šipka odstraněna legálně nebo tam má být a někdo jí ukradl ?

Lokalita závady
Na Bramši, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Víme o tom a dopravní značení bude opět doplněno. Bylo pravděpodobně nelegálně odstraněno.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email