NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

111122_7c17

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díry ve vozovce

Datum nahlášení
11.11.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na křižovatce a začátek ulice Střední jsou díry ve vozovce.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu komunikace v této lokalitě máme již zařazenu v plánu oprav do konce listopadu dle klimatických podmínek.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email