Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na chodníku
Datum nahlášení
11.12.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Odpad na chodníku
Lokalita závady
Ševčíkova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti s urgencí ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email