NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120120_8ce6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybí nájezd pro invalidní vozík a kočár

Datum nahlášení
12.01.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Při přechodu vozovky můžeme najet s invalidním vozíkem, na kterém vezeme osobu, jen po jedné straně vozovky, kde je nájezd. Na druhé straně nájezd chybí.

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úpravu (snížení) obrubníků zařadíme do plánu oprav v letošním roce.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email