Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vánoční stromky
Datum nahlášení
12.02.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Neodvezené vánoční stromky v ulici K Zámečku, naproti domu čp. 98, Sobědruhy.
Lokalita závady
ulice K zámečku 98, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění odvozu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email