NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120219_c4bf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Špatně průjezdné silnice

Datum nahlášení
12.02.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Od areálu Labe do ulice Fráni Šrámka parkují špatně auta, policie nijak neřeší. Silnice má měřit min. 6m( 2 autobusy jedoucí proti sobě, by se měli vejít) není možné projíždět. Hlavně nově auta začala parkovat u areálu labe.. Při vjetí z křižovatky není nic vidět. Zkuste to aspoň už nějak vyřešit. Díky

Lokalita závady
ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace v ul. Fr. Šrámka (sil. III/25343) je v majetku Ústeckého kraje a ve správě Správy a údržby silnic ÚK. Vyzveme tedy vlastníka, aby provedl úpravy ke zlepšení situace.

Přeji příjemný den

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email