NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120221_8826

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Světelná signalizace

Datum nahlášení
12.02.2021

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Světelná signalizace v ulici Alejní (u gymnázia). Pokud jedete ze Zelené ulice (od Galerie) nenaskočí signál zelené. Zelená naskočí pouze pokud chce přecházet ulici Alejní chodec (zmáčkne tlačítko) nebo pokud chce projet křižovatkou automobil směrem z ulice ČS. dobrovolců (směrem od Kauflandu). Zřejmě nefunguje kamera umístěná na zařízení ze směru Zelené ulice.

Lokalita závady
Čs. dobrovolců, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Předáno správci signalizace k prověření.
______________________________________________________________
EDIT: Správce signalizace předmětnou křižovatku prověřil a nevykazuje žádné známky závady. Máme za to, že tento výpadek mohla způsobit sněhová nadílka nebo hlubší mráz, který v den nahlášení panoval. Pokud se situace bude opakovat i nyní, tj. ve standardnějších klimatických podmínkách, prosím o kontaktování na email cize@teplice.cz a situaci budeme dále řešit.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Jakub Číže


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email