NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120221_e3c9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbahněná příjezdová cesta ke garážím

Datum nahlášení
12.02.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, tchán vlastní garáž u točny v Řetenicích. Jakmile trochu zaprší, je cesta úplně rozbahněná až neprůjezdná. Bylo by možné cestu na jaře nějak zpevnit? Děkuji.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na jaře situaci prověříme místním šetřením a zvážíme možnost úpravy.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email