Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Umístění nádoby na odad
Datum nahlášení
12.03.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V době, kdy byl sníh, byla nádoba na odpad ve Zrenjaninské ul. u č. 320/1 přesunuta na druhou stranu k č. ev. 2, prosíme o umístění zpět do zálivu u čp. 320/1
Lokalita závady
Zrenjaninská 320/1, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, kontejner byl přemístěn na žádost dopravní policie za účelem uvolnění parkovacího místa, které je nyní vyhrazeno před č.p. 320/1 žlutou čárou pouze pro svoz tohoto kontejneru, v lokalitě kde je parkovacích míst nedostatek. O stanovisko a případné projednání s delegáty domu jsem žádala také Podkrušnohorské BD, které nemělo proti trvalému přemístění námitek. V současné době jsme tedy chtěli přistoupit ke zrušení žluté čáry a uvolnění parkovacího místa. Pokud Vám a ostatním nájemníkům domu toto řešení nevyhovuje, obraťte se tedy prosím co nejdříve na BD nebo na mne, k dořešení této věci.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email