Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbite zrcadlo
Datum nahlášení
12.03.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobry den,
jiz nekolik tydnu je rozbite dopravni zrcadlo v serpentynach Bohosudovske ulice, ve sjezdu do Sobedruh (nad plotem arealu Trizon).
Mozna to dosud nevite ale uz by to stalo za opravu.
Diky.
Lokalita závady
ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
komunikace v ulici Bohosudovská není v majetku města Teplice, ale patří Ústeckému kraji. Údržbu provádí Správa a údržba silnic Ústeckého kraje a to se týká taktéž dopravního značení a zařízení.
Informaci jim předáme.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email