NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120319_cd33

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Spadlý strom

Datum nahlášení
12.03.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V řetenickém lesoparku je spadlý strom přes cestu, zřejmě z nedělní noci. Zasílám polohu stromu na mapě. Hezký den.

Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření dne 14/3/2019.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email