NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120421_a3c7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená příjezdová cesta

Datum nahlášení
12.04.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Vlivem špatného stavu vyjetým kolejí na zadní přístupové cestě k domu Trnovanská 1320-1330, se stalo to, že auto dodavatele sklouzlo a cesta je nyní ještě v horším stavu než před tím. Auto uvázlo jednou polovinou v odvodňovacím betonovém žlabu, a při snaze dostat se zpět na komunikaci, nápravou zrylo její kraj od zadního vchodu Trnovanská 1327 až 1320. Tímto prosím o úpravu cesty, což v minulosti udělalo několikrát i Společenství vlastníků Trnovanská 1320-1330. Děkuji za posouzení stavu a případně vyřízení. PS: Bohužel jde vybrat jen jednu fotografii, bude-li třeba mohu přes e-mail zaslat i několik dalších fotografií vyjetých kolejí i zničeného kraje komunikace.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email