Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící odpadkový koš
Datum nahlášení
12.05.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Z lampy č. 2257 zmizel odpadkový koš a zůstal jen držák.
Lokalita závady
ulice Zámecké náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email