NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120520_d1e6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyvezený odpad

Datum nahlášení
12.05.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Již od pátku 8.5.2020 nejsou vyvezeny nádoby na komunální odpad na adrese Antonína Sochora 1306. Viz foto. Začíná to z nich létat po okolí. Doufám, že až budou vyvezeny že to někdo přijde uklidit.

Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace svozu komunálního odpadu byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email