Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přebujelá vegetace
Datum nahlášení
12.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na oplocení mého pozemku (ulice K Zámečku 354, Sobědruhy) ze strany z pole (parc.č.750/42 majitele města Teplice ) je každoročně přebujelé vegetace ostružin popínající můj plot (hrozí poškození). Prosím o odstranění, nemusí se sekat celé pole, stačí jenom kolem plotu zničit-odstranit ostružiny. Děkuji Andrt M.
Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Dne 13/5/2022 proběhlo místní šetření . Práce budou provedeny do konce měsíce května 2022.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email