Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená komunikace
Datum nahlášení
12.06.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Komunikace v ulici J. V. Sládka v té závěrečné části před napojením do ulice Jankovcova je dlouhodobě různě vyspravovaná a byla snaha technickým opatřením ji v části, kde se díky podélným výmolům držela voda ji i odvodnit, což se sice podařilo, ale jen tam, kde bylo realizováno to opatření. Podélný výmol se za tu dobu dále prodloužil, takže voda se tam zase drží v další části a v té souvislosti jít po chodníku je opravdu problematické, protože po projetí auta voda stříká až do předzahrádky. Vyfotil jsem také díru, kterou by stálo za to vyspravit neprodleně pro její velkou hloubku. Zbytek by si zasloužil buď alespoň odvodňovací opatření v další části komunikace nebo nebo rovnou komplexní rekonstrukci komunikace.
Lokalita závady
J. V. Sládka 1643/18, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výmol zařadíme do oprav. Rekonstrukce je plánována výhledově.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email