NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120717_c381

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neskutečně dlouho propadlá silnice

Datum nahlášení
12.07.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Vančurova v místě domu s číslem orientačním 34 je ta silnice už fakt hodně propadlá. Těším se na brzké vyřešení, děkuji.

Lokalita závady
ulice Vančurova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email