NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120817_9f00

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Naproti hasičům se tvoří obrovská louže při dešti

Datum nahlášení
12.08.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na rohu Riegrovy a Josefské se při dešti tvoří obrovská louže. Tento problém přetrvává už několik let a nelze kvůli němu přejít silnici aniž bysme měli boty plné vody. Po vyschnutí tam zůstane bahno které taky musíme obcházet.

Lokalita závady
Josefská 1912, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email