Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
12.08.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadnutý chodník před vstupem do činžovního domu, rychle se zvětšující s pravděpodobnou větší dírou pod dalšími dlaždicemi. Prosím o urychlenou opravu než se tam někdo propadne či moji nájemníci nebudou moci vstoupit bezpečně do domu.
Děkuji moc
Jan Brunner
Lokalita závady
Štúrova 648/6, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. zařazujeme do oprav v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email