NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120822_63c9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díra v silnici

Datum nahlášení
12.08.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na ulici Vojanova před domem 863/10 se propadá nově opravená silnice

Lokalita závady
Vojanova 863/10, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k vyřízení reklamace a zajištění opravy komunikace.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email