Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Špinavá fontána a její okolí v Lázeňské ulici
Datum nahlášení
12.08.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Fontána a její okolí jsou ostudně špinavé
Lokalita závady
Lázeňská 76/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tato fontána nespadá pod správu města - respektive není v jejím vlastnictví.
Váš podnět předáme vlastníkovi.
Děkuji za pochopení.
---------------------------
Dobrý den, nyní jsem mluvila se zástupcem Lázní - o problému ví, každý den údajně myjí fontánku i dlaždice, vybírají nepořádek z kamínků a uklízí okolí - zpravidla prý po nepřizpůsobivých spoluobčanech či lidech bez domova...
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email