Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Pálení plastových odpadů Mlýnská
Datum nahlášení
12.09.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
V nedokončeném objektu pod ekonomickou školou, kde bydlí bezdomovci se často pálí odpad a to plastový apod. Bezdomovci vybírají popelnice v celého okolí často je také vysypávají .
Pálení plastového odpadu vzniká poměrně dost toxický smog, který dost obtěžuje v okolí. Nešlo by s tím něco udělat.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad slouží k nahlašování závad na majetku města. Na události, které vyžadují okamžité řešení, je třeba volat policii. Viz Tísňová volání v patičce stránky.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email