Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
špatná a blátitá cesta
Datum nahlášení
12.09.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Cesta která nahrazovala původní cestu zrušenou oplocením speciální ZŠ a MŠ Trnovanská je opět v posledních létech špatně schůdná v době dešťů a obecně v zimním období.
Původní "povrch" dosyp asf. recyklátu do bláta je celý pryč - zatlačený do země nebo rozptýlený do okolí. Chodí se tedy po svahu s kluzkým blátem.Není možné udělat zámkovou dlažbu nebo alespoň pořádnou cestu s geotextilie a štěrkodrti?
Lokalita závady
ulice Lomená, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. S vybudováním chodníku ze zámkové dlažby odbor dopravy neuvažuje. Před zimním obdobím zařadíme do plánu úpravu povrchu obrusem.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email