NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120919_2494

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Prohnilá lavička

Datum nahlášení
12.09.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Před domem máme rozbitou lavičku. Je to uhnilé u šroubú takže když si někdo sedne tak si muže ublížit.

Lokalita závady
Svojsíkova 2346/34, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava lavičky byla zadána správci. Již zadáno, závada přišla 2 x


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email