Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Posekané keře
Datum nahlášení
12.09.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, dnes přišli zaměstnanci firmy starající se o sekání trávy. Bohužel při sekání bez toho, aniž by se nejdříve podívali, posekali i keře (viz. foto), které zde byli na jaře to samou firmou vysazeny. V současné době měli výšku již přes 40cm a z trávy vyčnívali. Ještě nutno dodat, že u zadního vchodu ve Slovenské ul. č. 2643 byli vysazeny celkem 4ks keřů. Pracovníci je na jaře letošního roku vysadili příliš mělce a keře si sami během 5dnů lehli a po 14dnech jeden zašel. Nejsem vůbec spokojen s prací, která tato firma provádí.
Lokalita závady
Slovenská 2643, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi firmy Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro Statutární město Teplice údržbu zeleně. budou vyzváni ke sjednání nápravy.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email