Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí 2 lampy na parkovišti
Datum nahlášení
12.09.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na parkovišti Trnovanská nesvítí 2 lampy veřejného osvětlení. Děkuji.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email