Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněný kontejner na papír
Datum nahlášení
12.10.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, poslední dobou je kontejner na papír v Opavské 2625 stále přeplněný a okolo je velký nepořádek. Nevím jaký je přesně harmonogram svozu,
ale ten nestačí - viz foto. Děkuji za zajištění nápravy.
Lokalita závady
Opavská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dosud byla četnost svozu tohoto kontejneru nastavena na 1x týdně, přičemž svoz probíhá vždy v úterý. Vzhledem k tomu, že je dle Vašeho hlášení opakovaně přeplněný nechávám navýšit četnost svozu na 2x týdně (tedy svoz úterý a sobota).
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email