Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená silnice
Datum nahlášení
12.10.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den,
v ulici Emílie Dvořákové přesněji před domem č.p.719/40 je silnice narušena v rozmezí cca 4 a 12metrů po sobě jdoucí tří prasklin,přičemž po každém projetí motorového vozidla ponejvíce autobusu se otřásá celý dům.
Otřesy jsou každým dnem větší v důsledku zhoršujícímu stavu vozovky a nepřizpůsobení rychlosti vozidel,který tudy projíždí.
Proto urgentně prosím o nějaké rychlé řešení,jelikož otřesy mají nepříznivý psychický dopad na celou rodinu.
Za vyřízení předem děkuji Aichyngerová
Lokalita závady
Emilie Dvořákové 719/40, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zvážíme zařazení do plánu oprav. Odstranění závady bylo zařazeno do plánu oprav v měsíci listopadu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email