Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poskozena kampa
Datum nahlášení
12.12.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Otevrena elektrina nedaleko skoly.
Číslo 3556
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email