NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

121217_3013

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Ucpaná kanalizační vpusť.

Datum nahlášení
12.12.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, již čtyři roky co vlastním garáž č.e.175 na parcele č.1051 na k.ú. Teplice-Řetenice je téměř celoročně zatopený prostor před výše uvedenou parcelou. To způsobuje ucpaná kanalizační vpusť. I když zde cca. před rokem a půl proběhli úpravy povrchů okolo vpustí, nikdo neřešil jejich funkčnost ! Žádám o vyčištění vpusti a případně i její přesunutí do nejnižšího bodu. Děkuji JK

Lokalita závady
Bratislavská ev.č. 590, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci týkající vpustí v dané lokalitě budeme řešit.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email