Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nezabezpečený objekt
Datum nahlášení
13.01.2021
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Chybí mříž na objektu.
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala majetkovému oddělení k prověření. O výsledku vás budu informovat.
Děkuji za pochopení.
----------------------------
Dobrý den, váš podnět byl prověřen - místo, kde chybí mříž, bude pro větší bezpečnost zazděno. Práce budou provedeny co nejdříve, jakmile klimatické podmínky dovolí.
S pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email