Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepřádek
Datum nahlášení
13.03.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Velký nepořádekv úseku kolem parkoviště
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. K úklidu nepořádku na pozemcích, na které jste upozornila, jsme vyzvali vlastníka pozemků jak parkoviště tak plochy za parkovištěm, a to v termínu do 20.4.2017.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email