NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130319_c9fe

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbitá lampa

Datum nahlášení
13.03.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Ulomená špička stromu rozbila lampu veřejného osvětlení č.3172.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci VO k opravě.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email