Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Spatny uklid
Datum nahlášení
13.04.2018
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Spatne proveden uklid v ul. Mostecka. Spina z ulice firma jen premistila na chodniky
Lokalita závady
Mostecká 1519/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na základě kontroly a to přímo v průběhu blokového čištění v Mostecké ulici jsem neshledala žádné nedostatky, ulici nejdříve čistilo zametací vozidlo a poté byla vozovka kompletně umytá.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email