NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130419_bb22

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
13.04.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Nepořádek za panelovým domem, u vchodu do suterénu (Javorová 3033). Nepořádek je především staršího data. Zaměstnanci Marius Pedersen zde neuklízí. Děkuji za kladné vyřízení a přeji hezký den, Vaněček

Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 18/4/2019 bude situace prověřena na místní šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email