NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130421_af6d

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Zákaz stání

Datum nahlášení
13.04.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, chtěl bych upozornit že se tu rozmáhá stání aut na vyhrazených stání pro postižené které nemají povolení. Označím to na mapě, ale jedná se o celé Teplice. Mám rodiče které jsou pohybově postižené mají problém s parkováním, ale i schováním viníkům a jejich agresivitou. Tak prosím zaměřte se na to. Děkuji

Lokalita závady
Stará Duchcovská 402/83, Teplice, 415 03, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Ivana Müllerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, váš podnět předávám na odbor dopravy, byť se domnívám, že k jeho řešení je kompetentní městská policie.
Děkuji za pochopení.

Dobrý den,
jednotlivé případy je nutno hlásit městské policii, odbor dopravy v této věci nemá kompetence.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Bc. Ivana Müllerová má v kompetenci:
Vedoucí odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email