NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130517_a9f9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Havarijní stav chodníku

Datum nahlášení
13.05.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v ulici Pod školou v Proseticích jsou chodníky podél jednotlivých vchodů obytného domu a to zejména před vchodem číslo 242/1 v havarijním stavu. Žádáme o jejich opravu. Děkuji.

Lokalita závady
Pod Školou 242/1, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Uvedené chodníky budou zařazeny do oprav.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email