Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Podříznutý strom.
Datum nahlášení
13.05.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na žluté naučné turistické stezce na Doubravku je podříznutý strom, držící se silou vůle svých kolegů. Při silnějším větru hrozí jeho pád na zem.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl již předán městskému údržbáři lesa.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email