Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad u popelnic a kolem laviček.
Datum nahlášení
13.05.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V nedávné minulosti byly popelnice před domem u zastávky trolejbusu a autobusu "PLUTO" umístěny do klece,čímž byl vytvořen celkem uklizený prostor. Asi před 3 týdny zde vyhořely popelnice na papír a na plasty. Zbytky odstraněny nebyly, ale nové popelnice byly umístěny mimo vyhrazený prostor. Na zbytky vyhořelých popelnic jsou odkládány další a další odpadky, které nejsou uklízeny. Tento víkend zamezily i přístup směrem od OBI.
Vždycky jsem si cenila práce městských technických služeb, ale toto mé hodnocení snižuje. Navíc se jedná o hlavní přístupový prostor od zastávek směrem ke Kauflandu, OBI a Bille. Každý, kdo tam směřuje, musí kolem této "krásy" procházet. Odpadky létají i na hlavní silnici.
.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti k zajištění nápravy a úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email