NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130520_1969

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad vedle kontejneru

Datum nahlášení
13.05.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, již několik týdnů leží hromada odpadu vedle kontejneru za terasou baru, a to v ul. Palackého (naproti Červenému kostelu - mezi barem a kebabem). Děkuji. J. Gartnerová

Lokalita závady
Masarykova třída 102/116, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email