NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130520_91c9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Svozová nádoba

Datum nahlášení
13.05.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Poškozená svozová nádoba na komunální odpad - černá. Při pondělním větru došlo k pádu nádoby a ulomení víka. Adresa Na Zborově 1088, Teplice

Lokalita závady
Na Zborově 1088, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost o opravu popřípadě výměnu nádoby byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email